Oferta pracy na stanowisko dozorcy

Międzygminne TBS Sp. z o.o. w Tarnowskich Górach zatrudni na podstawie umowy o pracę lub umowy zlecenie dozorcę  na terenie Tarnowskich Gór (ADM Tarnowskie Góry ul. Kościuszki 11, tel. 32 285 22 13) .

Zakres obowiązków:

- utrzymanie porządku w wyznaczonym rejonie,

- mycie klatek schodowych, okien,

- usuwanie liści, odśnieżanie chodników itp.

 Wymagania:

- samodzielność i dobra organizacja pracy,

- doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane,

- prawo jazdy kat. B

Prosimy o dopisanie poniższej  klauzuli do CV:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".

 

Jednocześnie informujemy, że Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest MTBS Sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowskich Górach, ul. Towarowa 1. Informujemy także, że podawane przez Pana/Panią dane osobowe w załączanym CV są zbierane dla potrzeb procesu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Ma Pan/Pani prawo w każdej chwili wycofać zgodę na przetwarzanie danych, uzyskać dostęp do swoich danych, poprosić o: sprostowanie i uzupełnienie danych, usunięcie danych, ograniczenie przetwarzania danych, wyrazić sprzeciw wobec przetwarzania danych.Ta strona używa pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.Kliknij i dowiedz się więcej.

Rozumiem

fake watches https://www.heroreplica.com/ https://www.leapreplica.com fake watches replica rolex replica rolex rolex replica fake-watch.cn http://www.wannareplica.com rolex replica replica watches fake rolex firmreplica.com fake watches rolex replica exitreplica https://www.editreplica.com/ https://buybestreplicas.com replica watches fakerolex-watch.net