Oferta pracy: Pomocnik dekarza / Pracownik ogólnobudowlany

Międzygminne TBS Sp. z o.o. w Tarnowskich Górach zatrudni na podstawie umowy o pracę - Pomocnika dekarza/pracownika ogólnobudowlanego.

Zakres obowiązków:

- krycie, konserwacja i naprawa dachów

- montaż urządzeń służących do odprowadzania wody z powierzchni dachów,

- wykonywanie obróbek dekarskich dachów, podkładów pod pokrycia dachowe

- wykonywanie napraw konserwacyjnych w budynkach

- naprawy ślusarskie stolarki okiennej i drzwiowej

- uzupełnianie ubytków tynków, malowanie

- drobne naprawy instalacji wodno-kanalizacyjnej

- naprawa i konserwacja placów zabaw

- koszenie trawników, przycinanie żywopłotów

Wymagania:

- samodzielność i dobra organizacja pracy,

- doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane,

- prawo jazdy kat. B

Osoby do kontaktu:
Kierownik działu eksploatacji budynków tel. 694 451 586
Specjalista ds. dekarsko – eksploatacyjnych tel. 519 498 628

Rozumiem