Termomodernizacja budynku przy ul. Bończyka 26-26a w Tarnowskich Górach

Termomodernizacja budynku przy ul. Bończyka 26-26a w Tarnowskich Górach

     Międzygminne TBS Sp. z o.o. jako zarządca budynku przy ul. Bończyka 26-26a informuje, iż prowadzone są prace związane z termomodernizacją  budynku.

     Zakres prac będzie obejmował m.in.: docieplenie budynku, docieplenie stropu poddasza płytami z wełny mineralnej, położenie płyt wraz z wykładziną PVC, wymianę rynien i rur spustowych, wymianę wyłazów dachowych wraz z drabinkami prowadzącymi do nich oraz wymianę ław kominiarskich, wybiałkowanie ścian na poddaszu, jak również wymianę drzwi do pomieszczeń strychowych i piwnic, remont balkonów wraz z wymianą posadzeki balustrad, remont chodnika i podestów przed wejściami do budynku,  wykonanie instalacji anteny zbiorczej do odbioru telewizji naziemnej, jak i satelitarnej, wymianę stolarki okiennej w piwnicach wraz z usunięciem naświetli, montaż nawiewników ciśnieniowych i higrosterowalnych w mieszkaniach i w częściach wspólnych ( klatka schodowa i piwnice).

     Aktualnie trwają prace związane z zainstalowaniem anetny zbiorczej oraz prace na elewacji budynku.

Zapraszamy do zapoznania się ze zdjęciami.Ta strona używa pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.Kliknij i dowiedz się więcej.

Rozumiem