z2Zabrze, Żywiecka Knurów, 1 Maja z5z4
Kontakt
Pn-Pt
7.00 - 15:00

Adres:
ul. Towarowa 1
42-600 Tarnowskie Góry

 

Pogotowie awaryjne:

692 445 859

po godz. 15.00 i w dni wolne

 

 

 

 

 

 

 

Ogłoszenia
Portal Mieszkańców

Szanowni Państwo,
Informujemy. że Międzygminne Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. zakończyło wdrażenie "Portalu mieszkańca". Dzięki temu serwisowi wszyscy najemcy MTBSu będą mogli za pośrednictwem strony internetowej sprawdzić stan swoich płatności za najmowany lokal, naliczane opłaty, lub inne wynikające z zawartej umowy najmu, itp.

Wszyscy zainteresowani, którzy będą chcieli uzyskać dostęp do portalu proszeni są o przysłanie informacji mailowej z prośbą o aktywację konta. W tym celu należy podać adres właściciela lokalu wraz z imieniem i nazwiskiem. Taką informację należy wysłać mailem na adres l.wlodarczyk@mtbstg.pl w temacie umieszczając informacje "Portal mieszkańca".
Przydzielimy Państwu wówczas "nazwę użytkownika"  oraz zostanie wygenerowane indywidualne hasło.
Login  z hasłem zostanie dostarczony do państwa skrzynek listowych lub wysłany zostanie mailem na adres podany w oświadczeniu (o ile zostało złożone).
Jednocześnie uprzejmie informujemy, że do czasu pełnego wdrożenia dane  w portalu mieszkańca mogą, nie zawsze będą odzwierciedlać stan faktycznych płatności. Docelowo stan wpłat będzie aktualizowany do 7 dni maksymalnie.